Hakkımızda

Seka Elektrik, 2007 yılında kurulmuştur. Bu tarihten itibaren elektrik ile ilgili her türlü malzemenin satışını yapan firmamız, fiziksel mağazasının yanısıra 2009 yılında www.elektrikurunleri.com adındaki online satış mağazasını hayata geçirmiştir.

Ne yapıyoruz?

Mağazamızda ve online alışveriş sitemizde; anahtar ve priz çeşitleri, ampül çeşitleri, aydınlatma ürünleri, led armatür spotlar, led şeritler, diafon sistemleri, şalt malzemeler, kablo çeşitleri, fiş ve priz çeşitleri, tesisat malzemeleri, mağaza aydınlatmaları, pano ve kutu çeşitleri, vs.. gibi kategorilerde yüzlerce ürün satışını gerçekleştiriyoruz.

neden yapıyoruz?

Her tür kullanıcı grubunun elektrik ve aydınlatma malzemeleri konularında ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri uygun fiyat ve kaliteli hizmetle karşılayabilmek en büyük amacımızdır. Bu amacı gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini de maksimum düzeyde tutmak ise bir diğer hedefimizdir.

Bİze Nasıl Ulaşırsınız?

İsterseniz adresi aşağıda yer alan mağazamızda bizleri ziyaret edebilir, dilerseniz iletişim formumuzdan bizlere mesaj gönderebilir, ya da online satış noktamız olan elektrikurunleri.com'dan iletişime geçebilirsiniz.